NewsNews

Czas wielkiej retrospekcji

2012-10-07 16:24

Zamilknęliśmy na kilka długich miesięcy. Mamy świadomość poczucia opuszczenia, którego doświadczyli w ostatnim czasie nasi wierni internauci. Z myślą o nich przygotowaliśmy moc informacji o wydarzeniach, w których mieliśmy przyjemność uczestniczyć.

 

Niezwykle intensywna w ostatnich miesiącach praca zawodowa oraz rozmiar i liczba projektów, w których przyszło nam uczestniczyć, skutecznie uniemożliwiły nam wywiązanie się z tak przyjemnego i miłego naszemu sercu obowiązku zdania Państwu relacji z naszej pracy.

 

Niniejszym pragniemy uzupełnić - jak się nam zdaje - usprawiedliwione zaległości i przybliżyć Państwu dotychczasowe realizacje oraz sporo ciekawych wydarzeń, w których uczestniczyło "Ars Organum".

 

A jest o czym opowiadać. Rozpoczęcie prac restauratorskich przy organach w Kosieczynie, budowa regału (instrumentu), obecność w konkursie fotograficznym organizowanym przez Urząd Marszałkowski, goszczenie uczestników pleneru malarskiego - to zaledwie część z wydarzeń, o których zamierzamy wspomnieć. 

 

Zaległe informacje przedstawiać będziemy Państwu sukcesywnie, w kolejności chronologicznej. Na koniec pochwalimy się naszym najświeższym osiągnięciem. Szczegółów na razie nie zdradzimy.

 

A zatem zaczynamy! Miłej lektury!Lubuski Reginalny Program Operacyjny Niniejsza strona powstała w wyniku realizacji projektu Być liderem - budowa przewagi konkurencyjnej Zakładu Organmistrzowskiego "Ars Organum" poprzez modernizację i rozbudowę parku maszynowego, współfinansowanego przez Unię Europejską ze środków Europejskiego Funduszu Rozwoju Regionalnego oraz z budżetu państwa w ramach Lubuskiego Regionalnego Programu Operacyjnego na lata 2007-2013


Lubuski Szlak Organowy - inauguracja

października 2012 r.

Zapraszamy na inaugurację nowego szlaku turystyczno-kulturowego