NewsNews

Melodia pracy

2012-10-10 22:37

Co wspólnego ma działalność "Ars Organum" z funduszami unijnymi? Zdjęcie.

"Melodia pracy", fot. Piotr Kołłątaj

 

"Melodia pracy"- pod tą wdzięczną nazwą kryje się tytuł zdjęcia, które zajęło drugie miejsce w konkursie fotograficznym pn. "LRPO w obiektywie", zorganizowanym w lipcu 2012 r. przez Urząd Marszałkowski Województwa Lubuskiego. Nie byłoby zapewne w tej informacji nic zaskakującego, gdyby nie fakt, iż zdjęcie to ma wiele wspólnego z "Ars Organum".

 

Tematem tegorocznej edycji konkursu było przedstawienie pracy, na której można zobaczyć mieszkańców regionu korzystających z konkretnej inwestycji zrealizowanej ze środków unijnych w ramach Lubuskiego Regionalnego Programu Operacyjnego. Ponieważ nasz zakład był beneficjentem tych środków w związku z realizacją projektu modernizacji parku maszynowego, staliśmy się celem wizyty pana Piotra Kołłątaja, który zdecydował się wysłać na konkurs zdjęcie wykonane w naszym zakładzie. 

 

Fotografia przedstawia proces powstawania klawiatury manuałowej oraz piszczałek, co najpełniej oddaje charakter naszej działalności. Niezmiernie miło nam, że praca pana Piotra została tak wysoko oceniona przez niezależne jury, w tym wykładowców Wydziału Artystycznego UZ, fotoreporterów oraz pracowników Urzędu Marszałkowskiego. Serdecznie gratulujemy oraz dziękujemy za miłą niespodziankę.Lubuski Reginalny Program Operacyjny Niniejsza strona powstała w wyniku realizacji projektu Być liderem - budowa przewagi konkurencyjnej Zakładu Organmistrzowskiego "Ars Organum" poprzez modernizację i rozbudowę parku maszynowego, współfinansowanego przez Unię Europejską ze środków Europejskiego Funduszu Rozwoju Regionalnego oraz z budżetu państwa w ramach Lubuskiego Regionalnego Programu Operacyjnego na lata 2007-2013


Lubuski Szlak Organowy - inauguracja

października 2012 r.

Zapraszamy na inaugurację nowego szlaku turystyczno-kulturowego