NewsNews

Lubuski organmistrz w niemieckim leksykonie

2012-10-11 00:24

Na niemieckim rynku wydawniczym poświęconym organom pojawił się w tym roku Leksykon prezentujący dorobek oraz historię funkcjonowania na przestrzeni wieków firm organmistrzowskich związanych z terenem Saksonii i graniczących z nią landów.

 

W leksykonie przedstawiony został także dorobek organmistrzowstwa lubuskiego reprezentowanego przez Zakład "Ars Organum". Wśród informacji czytelnik znajdzie podstawowe dane dotyczące naszej firmy oraz wykaz prac wykonanych przez Zakład.

 

Niezmiernie miło nam, że nasza działalność została dostrzeżona i doceniona przez naszych zachodnich sąsiadów. Pozwala nam to wierzyć w wysoki poziom reprezentowany przez lubuskie organmistrzostwo.Lubuski Reginalny Program Operacyjny Niniejsza strona powstała w wyniku realizacji projektu Być liderem - budowa przewagi konkurencyjnej Zakładu Organmistrzowskiego "Ars Organum" poprzez modernizację i rozbudowę parku maszynowego, współfinansowanego przez Unię Europejską ze środków Europejskiego Funduszu Rozwoju Regionalnego oraz z budżetu państwa w ramach Lubuskiego Regionalnego Programu Operacyjnego na lata 2007-2013


Lubuski Szlak Organowy - inauguracja

października 2012 r.

Zapraszamy na inaugurację nowego szlaku turystyczno-kulturowego