NewsNews

Kolory Europy - Ars Organum 2012

2012-10-11 21:26

Tegoroczne wakacje możemy podsumować jako czas twórczych spotkań, wśród których niezwykle miło wspominamy wizytę uczestników pleneru malarskiego zorganizowanego przez Powiat Zielonogórski.

1

2

3

 

W dniu 25 lipca 2012 r. gościliśmy w "Ars Organum" polsko-niemiecką grupę malarzy profesjonalistów, przybyłych w związku z udziałem w projekcie "Kolory Europy - Przytok 2012". To wpisane już w kalendarz artystycznych wydarzeń powiatu zielonogórskiego przedsięwzięcie cieszy się coraz większym zainteresowaniem.

 

Artyści pojawili się w naszym zakładzie nie tylko w poszukiwaniu inspiracji do dalszej pracy, ale też z chęci poznania osobliwości województwa lubuskiego, jaką jawi się im nasza działalność.

 

Oprowadzeni po zakładzie, kosztując ducha firmy i delektując się opowieścią o organach, uczestnicy pleneru długo dyskutowali o pracy organmistrzowskiej. Wierzymy, że wywiezione z tej wizyty wrażenia pozostaną na długo w ich pamięci.

 

Serdecznie dziękujemy wszystkim uczestnikom wycieczki za przybycie oraz zapraszamy do nas ponownie.

 Lubuski Reginalny Program Operacyjny Niniejsza strona powstała w wyniku realizacji projektu Być liderem - budowa przewagi konkurencyjnej Zakładu Organmistrzowskiego "Ars Organum" poprzez modernizację i rozbudowę parku maszynowego, współfinansowanego przez Unię Europejską ze środków Europejskiego Funduszu Rozwoju Regionalnego oraz z budżetu państwa w ramach Lubuskiego Regionalnego Programu Operacyjnego na lata 2007-2013


Lubuski Szlak Organowy - inauguracja

października 2012 r.

Zapraszamy na inaugurację nowego szlaku turystyczno-kulturowego